<<  Јуни 2023  >>
 Понеделник  Вторник  Среда  Четврток  Петок  Сабота  Недела 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

algasan

СМЕСТУВАЧКИ КАПАЦИТЕТИ

Хотелите и рестораните во Прилеп со својата понуда ќе ги задоволат желбите и вкусовите на различната клиентела.
Во кафетериите и рестораните во Прилеп, можете да го испиете првото утринско кафе, да уживате во националните специјалитети и да помините пријатна вечер.

Хотел Салида Хотел Кристал Палас Хотел Бреза
Иво Лола Рибар ббЛенин 184Моша Пијаде 24а
www.hotelsalida.com.mkwww.kp.mkОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
389 48 400 333389 48 418 000389 48 423 683
Хотел Липа Хотел Дион - Маркови Кули Хотел Сонце ГА
бул. Гоце Делчевспортско рекреативен центарАлександар Македонски 4/3а
/Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите./
389 48 401 600389 48 426 260389 48 401 800