<<  November 2022  >>
 Monday  Tuesday  Wednesday  Thursday  Friday  Saturday  Sunday 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

algasan

Палачинкијада и Нај-5ка

palacinka

Да го одбележиме крајот на школската година за сите основци и средношколци. Покрај палачинките и наградите за најуспешните забавата ќе продолжи со:
DJ Noise Killers и Станица 048

локација: ПАРК НА РЕВОЛУЦИЈА

сабота од 18:00 до 22:00