<<  August 2020  >>
 Monday  Tuesday  Wednesday  Thursday  Friday  Saturday  Sunday 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

algasan

Палачинкијада и Нај-5ка

palacinka

Да го одбележиме крајот на школската година за сите основци и средношколци. Покрај палачинките и наградите за најуспешните забавата ќе продолжи со:
DJ Noise Killers и Станица 048

локација: ПАРК НА РЕВОЛУЦИЈА

сабота од 18:00 до 22:00

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress